Marchio bed and breakfast Profumo di Mirto - Arbus B&B Profumo di Mirto Marchio Arbus
Montisci Samuele - Via Fermi N°6 09031 - Arbus (Vs)
Sardynia - Włochy - Tel. 3400759739
E-mail info@profumodimirto.com  

Home

Gdizie jesteśmy

Ośrodek

Ceny

Kontakt

Site map


Arbus. The Bed and Breakfast "Profumo di Mirto" is here.
B&B „
Profumo di Mirto” jest usytuowany w miasteczku Arbus, które znajduje się w południowo-wschodniej części Sardynii, pełnej niezachwianych od wieków elementów przyrodniczych i historyczno-kulturowych. Jego obszar należy do jednych z największych we Włoszech (ponad 45 km wybrzeży, które biegną od Capo Frasca aż do Capo Pecora).Sardinian deer in Piscinas

Tutaj morze od lat zostaje doceniane dzięki czystości swoich wód. Jego perła - Piscinas jest często bohaterką różnego rodzaju transmisji telewizyjnych, reklam i czasopism tematycznych.

Tutaj ten, kto kocha góry, na pewno nie rozczaruje się, za to zachwyci się szczytem Arcuentu, gdzie pustelnik Fra Nazzareno udawał się, aby oddać się modlitwie. Na czubku góry Arcuentu turysta będzie mógł cieszyć się pięknymi, zapierającymi dech widokami.

Tutejsze kopalnie w Ingurtosu i Montevecchio stanowią świadectwo pracy i trudu, im właśnie nasi ojcowie poświęcili swoje zdrowie, zyskując niewielką niezależność finansową. Nasze matki zmuszano tu do morderczej pracy na zmiany.

Laveria Brassey znajduje sie w Naracaulli, przy ulicy, która wiedzie do Piscinas. Praca przy złożach tych kopalni powinna także świadczyć o przedsięwzięciu, które przyniosło chwałę krajowi, a wpisało się gdzieś między historię a legendę. *W istocie niektórzy naukowcy (np. Sergio Frau) rozmieszczając Kolumny Heraklesa między Afryką, a Sycylią, przypuszczali, że mityczna Atlantyda może znajdować się na terytorium Sardynii, gdzie występowały i występują nadal bogate złoża różnych metali…Ośrodek ten uznano za miejsce rozkwitu tamtejszej cywilizacji.


I właśnie to miejsce, gdzie się urodziłem, gdzie nadal mieszkam oddaję do Waszej pełnej dyspozycji.

Oczekuje na Was z OTWARTYMI RAMIONAMI.

 

Lingua italiana
English language
Deutsch
Espańol
Française
Svenska
Polski
Magyar
Portuguęs
Русский