Marchio bed and breakfast Profumo di Mirto - Arbus B&B Profumo di Mirto Marchio Arbus
Montisci Samuele - Via Fermi N°6 09031 - Arbus (Vs)
Sardynia - Włochy - Tel. 3400759739
E-mail info@profumodimirto.com  

Home

Gdizie jesteśmy

Ośrodek

Ceny

Kontakt

Site map

    

Mapa Arbus          

Gdzie jesteśmy

B&B „Profumo di Mirto” znajduje się w miejscowości (również gmina) Arbus, zamieszkanej przez 7000 osób, usytuowanej u stóp masywu Monte Linas, który ze swoimi 1236 m n.p.m. dominuje w panoramie.

SAMOLOTEM

Alitalia

Airone

easyJet

eVolavia

Meridiana

Ryanair

Qui c'č la mappa della Sardegna, nella quale un pirulino rosso indica dove si trova Arbus. Se non la vedi, vuol dire che il tuo browser non supporta le Google Maps o hai disattivato Javascript.

Non ti resta che correre in edicola e acquistare le solite cartine stradali della Sardegna. Arbus č proprio sotto il golfo di Oristano.

STATKIEM

Saremar

Tirrenia

Mobylines

Corsica Ferries

 

Lingua italiana
English language
Deutsch
Espańol
Française
Svenska
Polski
Magyar
Portuguęs
Русский

 

SAMOCHODEM


Żeby dojechać samochodem, wystarczy podążać droga krajową 131, która jest główna arterią w Sardynii. Z Cagliari w stronę rozwidlenia na Sanluri, później prosto wzdłuż San Gavino – Gonnosfanadiga (albo Guspini) aż do Arbus. Dla tych, którzy jadą z północy, droga do przebycia to nadal droga 131, ale trzeba skręcić na rozwidleniu w kierunku Terralla i podążać przez San Nicolo’ d’Arcidano – Guspini aż do Arbus.

 

TRANSPORTEM PUBLICZNYM

W przypadku braku samochodu można dojechać tu autobusem z Cagliari* (połączenie bezpośrednie) albo pociągiem z północy Sardynii, aż do San Gavino, skąd następnie kursuje autobus do Arbus (bezpośrednie połączenie).

 

LOKALIZACJA MIEJSCOWOŚCI


Lokalizacja jest jak najbardziej korzystna dla tych turystów, którzy chcą nie tylko spędzić całe dnie na plaży, ale także chcą zobaczyć inne często uczęszczane zakątki Sardynii. 

Morze wraz z Zielonym Wybrzeżem (Costa Verde) jest oddalone zaledwie o 20 km, które pokonuje się samochodem albo autobusem (w sezonie letnim) w kilka minut. Cagliari znajduje się w odległości 65 km (godzina drogi samochodem) – droga prawie w całości biegnie w linii prostej. 

W istocie, w pobliżu „Profumo di Mirto” znajdują się urokliwe miasteczka; Barumini ze swoim pałacem królewskim, Fluminimaggiore ze swoimi grotami i świątynią Antas, Sanluri ze średniowiecznym zamkiem, Gonnosfanadiga z górą Linas i wiele innych dostępnych szlaków turystycznych, nie tak oddalonych a wartych zobaczenia.


LOKALIZACJA BED&BREAKFAST

Bed&Breakfast „Profumo di Mirto” znajduje się w niewielkiej odległości od głównej drogi. Dzięki takiemu usytuowaniu goście w każdej chwili mogą skorzystać ze sklepów i innych oferowanych w miasteczku usług. Przystanek autobusowy znajduje się tylko o kilka kroków od ośrodka, więc ciężkie bagaże nie stanowią żadnego problemu. 

Żeby dojechać do „Profumo di Mirto” wystarczy podążać główna drogą, aż do momentu, kiedy ujrzycie piekarnię „La Torinese” (po Waszej prawej stronie, jeżeli jedziecie od strony Guspini). Nasz B&B znajduje się zaraz za; od strony ulicy Fermi.

 

Jeśli nie znajdziecie mnie w domu, udajcie się pod nr 16 na ulicy Fermi (drugi dom schodząc w dół) albo pod nr 9 na ulicy Galilei (schodząc w dół ulicą Fermi, pierwsza przecznica na prawo).

 

* Uwzględnijcie te dane

Z lotniska Elmas w Cagliari: miejsce wyjazdu – Cagliari; przystanek wyjazdowy – LOTNISKO ELMAS, przystanek końcowy CAGLIARI – stacja benzynowa ARST).

 Z Cagliari do Arbus: miejsce wyjazdu - Cagliari; przystanek wyjazdowy Cagliari – stacja benzynowa ART., przystanek końcowy – ARBUS (CARDAGIUS).

 Dojazd do Cagliari zapewnia również CTM, do wzięcia z przystanku na alei Elmas (linia 9 i 19, ok. 1 km drogi).